Strausu audzētājiem ZUK SGC tika pasniegts pirmais zaļās enerģijas sertifikāts no UAB Imlitex. „The Baltic Green Energy“ apliecina, ka klients patērē elektroenerģiju no atjaunojamiem enerģijas avotiem – vēja, saules, ūdens un citiem, savām patēriņa vajadzībām.

„Sākot piegādāt elektroenerģiju ar tās izcelsmes garantiju, mēs nolēmām izveidot atsevišķu zīmolu „zaļajās“ elektroenerģijas produktam, ko klienti varētu izmantot savos komunikācijā. Sociālā atbildība un vides ilgtspējība kļūst par arvien nozīmīgāku uzņēmumu vērtību, tāpēc mēs vēlējāmies izsniegt sertifikātu, kas apliecina to visiem mūsu klientiem, kuri pērk elektroenerģiju no atjaunojamiem enerģijas avotiem. Mēs ticam, ka ar BALTIC GREEN ENERGY zīmolu mums ir izdevies izskaidrot, kāda ir atjaunojamās enerģijas būtība – atgriešanās pie dabas resursiem, „sacīja Elektrības biznesa nodaļas vadītājs Regimants Juška.

BALTIC GREEN ENERGY sertifikāts, kas apliecina piegādātās elektroenerģijas izcelsmi, drīz tiks piegādāts vairākiem desmitiem klientu, kuri ir parakstījuši līgumus par elektroenerģijas piegādi no atjaunojamiem enerģijas avotiem.

 

Sazinieties ar mums, lai saņemtu piedāvājumu!