IMLITEX HOLDING uzņēmumu grupa ir nodibinājusi meitas sabiedrību Igaunijā – IMLITEX EESTI OÜ. Viens no galvenajiem mērķiem – uzsākt elektroenerģijas piegādi uzņēmumiem Igaunijā. IMLITEX EESTI elektroenerģijas pārdošanu plānots uzsākt 2017. gada rudenī.

Papildus tradicionālajai elektrībai, IMLITEX EESTI piedāvās iegādāties zaļo elektroenerģiju, kas ražota no atjaunojamiem energoresursiem. Zaļās enerģijas patērētājiem tiks piešķirti sertifikāti, kas apliecina uzņēmuma atbildīgu pieeju vides aizsardzībai.

IMLITEX HOLDING uzņēmumi – IMLITEX, UAB un LATVIJA, SIA – šobrīd konsultē un apkalpo vairāk nekā 1000 biznesa klientus Lietuvā un Latvijā.

Bez elektrības IMLITEX HOLDINGS grupas uzņēmumi piegādā vairāk nekā 2000 izejvielas gandrīz visās nozarēs: ķīmisko vielu, plastmasas, enerģētikas, tekstilizstrādājumi, lauksaimniecības, pārtikas un citi. Tas ir visvairāk diversificētais izejvielu piegādes grupas uzņēmums Austrumeiropā, kas apvieno vairākus desmitus uzņēmumus Lietuvā un citās Eiropas valstīs.