Zaļās enerģijas apjoms, kas tiek ražots no atjaunojamiem enerģijas avotiem, tiek uzskatīts par nepārtrauktu pieaugumu. Tas ir iemesls, kāpēc šī funkcija kļūst arvien pievilcīgāka lielākajai daļai uzņēmumu. Kāpēc zaļā enerģija? Uzņēmumi, kas izmanto atjaunojamo enerģiju, kļūst par daļu no vides aizsardzības grupas, kas dara visu iespējamo, lai samazinātu CO2 izmantošanu mūsu planētas.

IMLITEX ir viens no lielākajiem neatkarīgajiem elektroenerģijas piegādātājiem Baltijas reģionā. Līdz šai dienai mēs varam nodrošināt, ka visas Imlitex Holdings biznesa grupas izmanto zaļo enerģiju. Mūsu Holdings cer iedrošināt vairāk patērētāju izvēlēties šo ceļu un būt atbildīgās sabiedrības sastāvdaļai.
IMLITEX pieder atjaunojamās enerģijas zīmols „Baltic Green Energy”, kas piešķir marķētus sertifikātus visiem saviem klientiem, kuri pērk zaļo enerģiju Lietuvā, Latvijā un Igaunijā. Visi mūsu klienti var izmantot šo zīmolu savā komunikācijā. Šajā brīdī uzņēmumi demonstrē savu sociālo atbildību un uzsver savu viedokli par ilgtspējīgu uzņēmējdarbību.

Vai Tu zini?
• Zaļo enerģiju var nodrošināt ar vienu no trim izvēlētajiem cenu plāniem: fiksētas cenas, mainīgas cenas, jauktas cenas.
• Uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešams saņemt LEED (Leadership in Energy and Environmental Design), Swan (Nordic Ecolabel) vai citos starptautiskos sertifikātos, galvenajās darbībās jomās jālieto atjaunojamā enerģija.
• Izmantojot apjomradītus ietaupījumus un inovācijas, atjaunojamā enerģija jau ir kļuvusi par ilgtspējīgāko risinājumu ne tikai videi, bet arī ekonomiskai globālajai enerģijai.